Prelegenci

Szkolenia Bezpieczny zawodnik

Jakub Kwaśnik

Prawnik, specjalista ds. bezpieczeństwa w sieci.

Zagadnieniem ochrony przed cyberprzestępczością zajmuję się od 11 lat.  Prowadzę własną działalność i pełnię rolę inspektora ochrony danych dla wielu instytucji kościelnych oraz spółek o zasięgu międzynarodowym. Byłem głównym administratorem informacji przy Światowych Dniach Młodzieży Kraków 2016, gdzie zdobyłem doświadczenie współpracy z instytucjami związanymi z bezpieczeństwem zewnętrznym i wewnętrznym Państwa. Prowadzę szkolenia z zakresu obrony przed atakami socjotechnicznymi. Obecnie przygotowuję pracę doktorską na temat roli czynnika ludzkiego w cyberbezpieczeństwie.

Dorota Dragan

Trener personalny, terapeuta ruchowy, twórca i właściciel krakowskiej Strefy Mądrego Treningu.

Zajmuje się terapią ruchem, pracuje z podopiecznymi z wadami postawy, z osobami po kontuzjach i zakończonej fizjoterapii (lub jako jej uzupełnienie), z sportowcami zarówno profesjonalnymi jak i amatorskimi. Jest ekspertem od przygotowania motorycznego, a także wykładowcą na wielu szkoleniach z zakresu treningu personalnego.

Jan Szadura

Wykształcenie i doświadczenie
Ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość z tematem pracy dotyczącym zarządzania ryzykiem.

Przez blisko 5 lat pracował i zbierał doświadczenie zawodowe w pośrednictwie finansowym oraz najlepszych placówkach private bankingu w Warszawie.Od 5 lat jako Project Manager odpowiedzialny jest za strategie rozwoju firmy SAFESPORT, dobór i kreowanie rozwiązań oraz obsługę klientów.

Sport
Były sportowiec, przez wiele lat zawodnik Startu Lublin. W swojej krótkiej przygodzie z zawodowym sportem spędził dwa sezony na poziomie I ligi. Kontuzje znacząco utrudniły rozwój jako sportowca i zdecydowały o przedwczesnym zakończeniu “kariery”. Ciągle jednak pozostał blisko sportu, w 2018 został certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego

Ewa Stellmach

Trener mentalny i psychologi sportu
 oraz trener odporności psychicznej.

Od zawsze jestem sportowcem a od 9 lat również przedsiębiorcą

Moim celem jest pomóc sportowcom w osiąganiu maksimum ich możliwości, realizacji najwyższych celów, zdobycie pewności siebie mistrza. Uważam, że sukces w sporcie zależy głownie od tego na ile zawodnik wierzy w siebie, na ile potrafi w kluczowym momencie skoncentrować się, ze stresu zrobić sojusznika, wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, dobrze współpracować z zespołem.

Sport to ważna część mojego życia, moje doświadczenie bycia sportowcem wykorzystuję w codziennej pracy ze sportowcami – od 5 roku życia łyżwiarstwo figurowe, potem 12 lat siatkówka jako zawodnik a następnie trener, nauczyciel wychowania fizycznego i mama sportowca – siatkarza, absolwenta SMS i zawodnika kadry Polski w siatkówce plażowej a obecnie zawodnika biegów OCR.

Anna Szmigiel-Woźniacka

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu w Antwerpii, ukończyła także Szkołę Prawa Amerykańskiego przy współpracy z Catholic University of America. Prowadzi własną kancelarię, specjalista w zakresie ochrony danych osobowych, prawa cywilnego, prawa autorskiego i prawa farmaceutycznego.

Małgorzata Wrońska

Związana z cheerleadingiem od 2004 roku. Wieloletni szkoleniowiec, choreograf i sędzia.

Jej choreografie prezentowane były na Mistrzostwach Europy i Świata, sędziowała turnieje na 3 kontynentach (Australia, Azja, Europa). Jako jedyna w Polsce posiada ukończony cały cykl szkoleń USA CHEER z zarządzania bezpieczeństwem.

Z wykształcenia prawnik. Swoją pracę magisterską pisała o społecznym postrzeganiu ofiar przestępstwa zgwałcenia, a wybierane dodatkowe wykłady dotyczyły przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Aktualnie doktorantka Wydziału Prawa, Administracji i Nauk o Policji, pisząc o badaniach poligraficznych w polskim procesie karnym. 

Sylwia Maksym

Dietetyk reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się współpracą z zawodnikami sportów
wytrzymałościowych, edukując ich i
uświadamiając o istocie rozsądnego podejścia do
odżywiania. Pasjonatka kolarstwa, wielbicielka roślinnego żywienia i zwierząt,
uzależniona od rozmów z ludźmi i dobrej kawy. Nagrywa podcast Paliwo z Roślin i
prężnie działa w social media pod tą samą marką,
realizując pasję do żywieniowej
edukacji naszego społeczeństwa.

Zarejestruj się
na szkolenie

Organizator szkolenia

Cheer Project Małgorzata Wrońska
ul. Do Wilgi 8 m 7
30-419 Kraków
NIP 727 254 06 13